Hakkımızda

BETAGEN Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.

Orjinal ve Güvenli İlaç

Hastalık ve sağlık sorunlarında yenilikçi biyoteknolojik ilaçların üretimi ve hızlı erişim.

Yüksek Kaliteli Ekipman ve Desteği

Tıbbi cihaz ve sarf malzemelerinde ithalat, satış, kurulum, ve desteğinde öncü.

Uzman Kadro

Tecrübeli, dinamik ve yeni iş modellerine sahip uzmanlar, hizmet ve mükemmeliyet merkezlerinden oluşan bir organizasyon.

BETAGEN'e Hoşgeldiniz

Moleküler biyoloji, mikrobiyoloji, biyokimya, fizyoloji ve hücre-doku kültürü alanlarıyla birlikte genetik teknolojileriyle insana ve çevreye yararlı ve güvenli ürünleri üretiyor, sizlere ulaştırıyoruz.

Toprak-su, bitki, hayvancılık, tarım ve gıda alanlarına yönelik AR-GE çalışmalarımızla teşhis ve tedavi geliştirilmesi için çalışıyoruz.

Biyoteknoloji ürünleri ve teşhis laboratuvarlarında kullanılan tıbbi cihazların ve sarf malzemelerinin ithalatı, satışı, kurulum ve eğitimlerini alanında uzman personellerimizle birlikte danışmanlık ve teknik servis hizmeti veriyoruz.

BETAGEN Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi Anonim Şirketi; kurucumuz Muammer BAYDAR‘ın 35 yıllık tecrübesiyle ve profesyonel kadrosuyla birlikte öncelikli olarak insan sağlığı için kaliteli bir yaşam, olumlu bir çevre yaratılması için hastalara, doktorlara, kurum ve kuruluşlara yönelik ulusal ve uluslararası çalışmalarına devam ediyor.

Misyonumuz

Yenilikçi ve katma değeri yüksek biyoteknolojik ilaçların üretim, dağıtım ve zamanında tedarikini dünya çapında sağlamak, üretim ve teşhis laboratuvarlarında kullanılan tıbbi cihazların tedarik, bakım ve desteklerinin öncelikli olarak insan ve çevrenin mutlu, kaliteli bir yaşam sürmesine hizmet etmek.

Vizyonumuz

Biyoteknolojik ilaç üretim ve hizmetlerinde; ilke edindiğimiz evrensel değerler ile, hasta, doktor, kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak.